![](http://bumez.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/PHOTO-2022-03-29-10-30-02.jpg)
Üniversitemizin 25. kuruluş yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında “ Dijital Çağda İletişim ve Tasarımı Bölümü Mezunlarından Sektörel Yaklaşımlar” isimli etkimliğimizi tüm mezunlarımızı ve öğrencilerimizi bekliyoruz.
Üniversitemizin 25. kuruluş yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında “ Dijital Çağda İletişim ve Tasarımı Bölümü Mezunlarından Sektörel Yaklaşımlar” isimli etkimliğimizi tüm mezunlarımızı ve öğrencilerimizi bekliyoruz.