![](http://bumez.org.tr/wp-content/uploads/2021/11/35-Slide.jpg)
Sevgili Beykent Üniversitesi Mezunları ve Öğrencileri, Bizleri birbirimize bağlayan Beykent ile bağlantı kurmak ve öğrenmeye devam etmek için BUMEZ Kitap Kulübüne üye olun ardından Okuma Anketine Katılın https://kitapkulubu.beykent.edu.tr/
![](http://bumez.org.tr/wp-content/uploads/2021/11/35-Slide-1024x549.jpg)
Sevgili Beykent Üniversitesi Mezunları ve Öğrencileri, Bizleri birbirimize bağlayan Beykent ile bağlantı kurmak ve öğrenmeye devam etmek için BUMEZ Kitap Kulübüne üye olun ardından Okuma Anketine Katılın https://kitapkulubu.beykent.edu.tr/