![](http://bumez.org.tr/wp-content/uploads/2021/04/avcilar-milli-egitim-protokol.jpg)
Beykent Üniversitesi Beykent Mezunlar Derneği ve Avcılar Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitimde iş birliği protokolü için bir araya geldi.
Protokol; pandemi sürecinden kaynaklanan yeni zorlukların giderilmesi ve bu süreçte ortaya çıkan yeni fırsatları değerlendirmesini hedefliyor.
Ayazağa-Maslak Yerleşkemizde imzalanan protokol ile yüz yüze eğitim-öğretimin, pandemi nedeniyle değişime uğraması, online eğitime geçiş sürecinde profesyonel eğitim platformlarına duyulan ihtiyacın artması gibi faktörler göz önüne alınarak ihtiyaçlara yönelik kaynak oluşturulması hususunda anlaşmaya varıldı.