DERNEK ÜYELİĞİ İÇİN BAŞVURU

1.     Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği üyelik başvuru formunu ve KVK metnini bilgisayarınıza indirip ilgili yerleri doldurup imzalayınız.

Üyelik Başvurusu için tıklayınız.

KVK Aydınlatma Metnini indirmek için tıklayınız.

2.      Dernek giriş aidatınızı belirtilen banka hesabına yatırıp üyelik formunu ve KVK Aydınlatma metnini doldurup imzaladıktan sonra 2 adet vesikalık fotoğrafınızla birlikte Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği Cumhuriyet Mahallesi Şimşek Sokak No:1 / A Beykent / Büyükçekmece / İstanbul adresine göndermenizle birlikte başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

BANKA BİLGİLERİ:

Banka: TEB (Türkiye Ekonomi Bankası)

IBAN: TR40 0003 2000 0000 0043 5353 23

3.    Yönetim Kurulumuz, 15 gün içerisinde başvurunuzu değerlendirmeye alıp, sonucu size hem yazılı olarak, hem de e-posta aracılığıyla bildirecektir.

UYARI!

Mezunlarımızla olan ilişkilerimizi geliştirmek ve sosyal ağı büyütmek amacıyla oluşturduğumuz Mezun Bilgi Platformuna kayıt olabilirsiniz.

Mezun Bilgi Platformunu kullanarak arkadaşlarınızla iletişime geçebilir, bilgilerinizi güncelleyebilir, etkinliklere erişebilir ve iş-staj imkânlarından haberdar olabilirsiniz.

Mezun Bilgi Platformu yakında kullanıma sunulacaktır.

MEZUN BİLGİ PLATFORMUNA ÜYE OLMAK

Mezun Bilgi Platformunda kaydınız olup olmadığını mail adresiniz veya kayıtlı olan cep telefonunuzla kontrol edebilirsiniz.

Üyeliğiniz var ama şifrenizi unuttuysanız mail adresinizi veya cep telefonunuzu yazdığınızda karşınıza çıkan ekranda “Şifrenizi mi unuttunuz?” ibaresine tıklayarak, şifre alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Artık şifrenizi de aldığınıza göre platforma giriş yapabilirsiniz.

Eğer üyeliğiniz bulunmuyor ise, sayfanın altında yer alan “Üye Olun” ibaresine tıklayarak başvurunuzu başlatabilirsiniz. Üyeliğinizin onaylanması ve size mail ile bildirilmesinin ardından şifrenizi belirleyerek platforma giriş yapabilirsiniz.